Čisté město

Všichni vnímáme čistotu našeho okolí – prostředí, ve kterém se denodenně pohybujeme. A protože jsme společnost, která miluje psy, nemůžeme si nevšimnout následků, které po nich zůstávají.

V působnosti obcí a měst jsou vyhlášky o uklízení psích exkrementů, ale nikdo již neřeší škody, které vznikají močí našich psích miláčků. Přitom jeden pejsek než obejde svoji třicetiminutovou procházku zvedne svoji nožku také více než třicetkrát. DOG production s.r.o. vlastní užitný vzor na Psí pisoár vedený pod číslem PUV 2011-24078. Psí pisoár slouží pro vymezení místa, kde psi mohou vykonávat svoji potřebu a jejich moč neničí naše okolí. Učíme tím nejen psy, ale i jejich majitele čistotě. Jestli chtějí s námi psi žít v harmonii, musíme jim umožnit vykonat přirozenou potřebu takovým způsobem, aby nevadila nám lidem! Dáváme možnost i lidem, kteří pejska nevlastní, ochránit svůj majetek před obtěžujícím občuráváním.

Dog production vyrábí Psí pisoáry v jednoduchém plastovém a luxusním dřevěném provedení pro soukromé pozemky, jako jsou: okrasné zahrady, hřiště, parky, kempy a hotely – prodej pro soukromníky na www.psizachody.cz

Pro veřejné prostory měst a obcí, nehlídané pozemky či lokality s vysokým výskytem psů dodáváme Betonové Psí pisoáry v provedení Solitér a nebo jako Komplet i s odpadkovým košem a schránkou na sáčky pro psí exkrementy.

Jak vlastně Psí pisoár vypadá?

Nákres: Tělo psího pisoáru Tělo pisoáru je dutá nádoba (2) s otvory (3). Otvory umožňují prostup moči dovnitř. Moč je zachytávána v záchytné nádržce (4). Přebytečná moč je odvedena z těla pisoáru přepadem či odpadem (5). Psí pisoár je nahoře ukončen víčkem (1). U Betonového psího pisoáru komplet je do vrchní části těla umístěna pozinkovaná tyčka o délce 130 cm, na kterou je upevněn plastový odpadkový koš a schránka na sáčky pro psí exkrementy.

 

Patentovaný systém Betonových psích piosárů…

Celý systém využívá přirozeného teriroriálního chování psů – samců. Jejich denním úkolem je obejít revír a dát všem případným psím konkurentům na vědomí přítomnost svojí močí. Betonový psí pisoár je konstruován jako prvek, který je zajímavý pro všechny velikosti psů svým tvarem. Jedná se prakticky o betonový patník, který při vhodném umístění na roh ulice, okraj parku apod. přímo láká psí samce k občurání. V těle pisoáru jsou otvory, kterými moč od psů prostupuje dovnitř těla pisoáru. Záchytná nádržka na moč je umístěna v těle pisoáru a slouží k zachytávání malého množství moči. Tím je zajištěné, aby i za deště zůstala pachová stopa moči uvnitř těla pisoáru a nedošlo k jejímu vymytí. Psí pisoár je vyrobený z prostého betonu, který je porézní a proto i moč, která zůstane na těle vytváří výraznou pachovou stopu. Při testování se úspěšnost občurání každým přicházejícím samcem přiblížila 100 %. Díky tvaru, trvalé pachové stopě je Betonový psí pisoár neodolatelným lákadlem pro každodenní občurání.

Nový prvek městského mobiliáře!

Nákres: Betonový psí pisoár

Betonový psí pisoár je zvláště vhodný pro začlenění do městských celků jako prvek městského mobiliáře. Je vyroben z betonu ve dvou provedeních, shodných s povrchy již vyráběného městského mobiliáře. Jednoduchý futuristický povrch Natur v barvě šedé je ideální do moderní zástavby, do psích výběhů nebo míst s vysokým výskytem psů. Povrch vymývaný Dunaj, vytvořený z jemných kamínků, se hodí zejména do historických center či parků. Díky možnosti kombinace Betonového psího pisoáru Solitér s odpadkovým košem a schránkou na sáčky pro psí exkrementy je Betonový psí pisoár Komplet malým psím záchodem a jeho umístění můžeme doporučit kamkoliv.

Kam můžeme Betonový psí pisoár doporučit?

  • V provedení Solitér je možné umístit Betonový psí pisoár kdekoliv. Je vhodný pro města i obce. Snadno se umístí do trávy na okraje parků, do dlažby, na začátky chodníků, do připravených ploch, které jsou vysypány kamínky atd. Díky své váze 86 kg nepodléhá snadno vandalismu a není jednoduché ho přemístit. Je tedy ideální na jakékoliv veřejné plochy – všude tam, kde chceme psům vymezit místo pro venčení bez následků škod na majetku.
  • V provedení Komplet je ideálním prvkem pro psí výběhy, cvičiště, parky, soukromé pozemky: např. parky hotelů, kempů, okrasných zahrad apod. Samozřejmě je vhodný do měst, kde spojení pisoáru s odpadkovým košem nabízí možnost vyvenčit psa i tam, kde to doteď nebylo možné (hrady, zámky, historická centra, centra měst s chybějící zelenou plochou).
  • Na jednorázové akce – výstavy psů, psí závody, psí soutěže atd.

Proč se stává Psí pisoár prakticky nezbytností?

Soužití lidí a psů je denní realitou a je potřeba rozšiřovat možnosti jeho zlepšení. Naše společnost je rozdělena na pejskaře a nepejskaře. Psí pisoár je ideálním prvkem pro obě tyto skupiny lidí. A nejsou to jen veřejné plochy, kde jsme obtěžováni zápachem moči z označených ploch, denně procházíme kolem počuraných fasád, zarezlých sloupů, občuraných popelnic nebo takto označených dětských pískovišť apod. Psí pisoár dává možnost toto změnit. Vlastníkům nemovitostí a soukromých zelených ploch umožňuje chránit majetek před zničením, městům a obcím nabízí možnost zlepšení soužití pejskařů a nepejskařů. Protože dodnes nenajdete ve městě jediný prvek, jediné místo, kde by se pes vyvenčit mohl a přitom třeba jen v centru města Brna je přihlášeno více než deset tisíc psů. Umístěním Betonového psího pisoáru vymezíte místo pro venčení a městskou vyhláškou můžete následně i upravovat nevhodnost venčení na jiných veřejných plochách. Je potřeba vychovávat NEJEN psy, ale zejména jejich majitele!

Proč si vybrat Psí pisoár od nás:

  • jsme majiteli užitného vzoru a nabízíme plastový, dřevěný i betonový pisoár,
  • jedná se o zcela inovativní, nyní chybějící prvek, vhodný do městských celků,
  • jednoduchý design, dřevěný ve čtyřech provedeních, betonový ve dvou povrchových provedeních a nerezový,
  • použitý materiál se vyznačuje vysokou pevností a odolností, má výborné užitné vlastnosti,
  • po instalaci psího pisoáru je vyžadována minimální údržba,
  • dlouhodobá životnost,
  • sami máte možnost zvolit typ dle prostředí, kde potřebujete pisoár umístit...
Copyright © Dog production s. r. o. • design ekipagrafik • programming TR
Připojte se k nám a získejte nové informace denně Logo Facebook